tel.: 602882147

ul. Króle 27A, 34-500 Zakopane

 

 

Menu

Lokalizacja obiektu

Odpoczywaj na zboczu pasma Gubałowskiego

Dom położony jest na zboczu pasma Gubałowskiegow dzielnicy Harenda, przy bocznej drodze prowadzącej w stronę Rafaczówek. Kameralna atmosfera jaka charakteryzuje tą dzielnicę Zakopanego, a jednocześnie bliskość do atrakcji znajdujących się w centrum miasta, zdecydowanie sprzyja wypoczynkowi.


Możemy relaksować się w ciszy, z dala od zgiełku, nie rezygnując z odwiedzin śródmieścia. Dotrzemy tam spacerem w przeciągu 30 – 40 minut. Natomiast komunikacją miejską dojedziemy tam już w niecałe 10 - 15 minut.

Usytuowanie niedaleko Ośrodka Narciarsko Rekreacyjnego Harenda to dla osób uprawiających sporty, szczególnie te zimowe, idealne rozwiązanie. Możemy dojść na miejsce pieszo, nie będąc jednocześnie narażonym na ciągłą wrzawę związaną z mieszkaniem w pobliżu wyciągu.


OFERTA

Zapewniamy miłą obsługę i kameralną atmosferę wypoczynku.

POKOJE

Proponujemy Państwu wypoczynek w komfortowych pokojach 2,3 i 4-osobowych. Nowoczesny wystrój i minimalistyczne dodatki zapewnią wyskoki standard pobytu, a niewielka ilość pokoi pozwoli na zachowanie kameralnej atmosfery. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor, dostęp do wifi, a także balkon. Łazienki wyposażone są w prysznice oraz brodziki typu GO BABY aby łatwiej wykąpać nasze małe pociechy.

PRZESTRZEŃ WSPÓLNA

Kiedy przyjdzie nam chęć na nieco odmiany, aby napić się na przykład kawy ze znajomymi. Zapraszamy naszych gości do przestronnej sali. Znajdziemy tam przytulny zakątek z wygodnymi kanapami, w pełni wyposażoną kuchnię oraz miejsce gdzie spokojnie zjemy posiłek.

Staramy się spełnić oczekiwania naszych gości, zapewniamy możliwość bezpiecznego pozostawienie sprzętu narciarskiego w wydzielonym specjalnie do tego miejscu. Na każdego zmotoryzowanego czeka miejsce parkingowe.

„A to wielka umiejętność, umieć odpoczywać” W.Myśliwski z książki „Ostatnie rozdanie”
×

Log in