182068173

os. Króle 4, 34-500 Zakopane

Menu

Lokalizacja obiektu

Odpoczywaj na Harendzie

Dom położony jest na osiedlu Króle dzielnicy Harenda, przy bocznej drodze prowadzącej w stronę Pasma Gubałowskiego. Kameralna atmosfera jaka charakteryzuje tą dzielnicę Zakopanego, a jednocześnie bliskość do atrakcji znajdujących się w centrum miasta, zdecydowanie sprzyja wypoczynkowi.


Możemy relaksować się w ciszy, z dala od zgiełku, nie rezygnując z odwiedzin śródmieścia. Dotrzemy tam spacerem w przeciągu 30 – 40 minut. Natomiast komunikacją miejską dojedziemy tam już w niecałe 10 - 15 minut.

Usytuowanie niedaleko Ośrodka Narciarsko Rekreacyjnego Harenda to dla osób uprawiających sporty, szczególnie te zimowe, idealne rozwiązanie. Możemy dojść na miejsce pieszo, nie będąc jednocześnie narażonym na ciągłą wrzawę związaną z mieszkaniem w pobliżu wyciągu.          
            

 

Oferta

Zapewniamy miłą obsługę i kameralną atmosferę wypoczynku

Pokoje

Proponujemy Państwu wypoczynek w komfortowych pokojach 2,3 i 4-osobowych. Tradycyjny wystrój i minimalistyczne dodatki zapewnią wyskoki standard pobytu, a niewielka ilość pokoi pozwoli na zachowanie kameralnej atmosfery. Każdy pokój posiada telewizor, dostęp do wifi. Łazienki wyposażone są w prysznice.

Przestrzeń wspólna

Staramy się spełnić oczekiwania naszych gości, zapewniamy możliwość bezpiecznego pozostawienie sprzętu narciarskiego w wydzielonym specjalnie do tego miejscu. Na każdego zmotoryzowanego czeka miejsce parkingowe.

×

Log in